Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Bakalářská práce

Bakalářská práce rychle, kvalitně a anonymně

Nemáte na Vaši bakalářskou práci čas? Chuť? Prostor? Brání Vám k napsání bakalářky okolnosti, které nedokážete ovlivnit? Nevadí, nechejte to na nás. Do dnešního dne jsme díky našim zkušenostem pomohli stovkám klientů, pomůžeme i Vám.

 

Proč se rozhodnout pro napsání bakalářské práce?

Tak, jako mnozí další, možná i Vy studujete obor, který Vás příliš nebaví, a nejraději byste ze školy odešli, jenže okolnosti Vás nutí zůstat. Zvláště pak pokud jste si vybrali některý z humanitních oborů a Vaší každodenní společností jsou desítky učebnic a skript. Při psaní bakalářské práce Vás v případě těchto předmětů nečeká nic zajímavého, ba přímo naopak - tvrdá dřina a hledání různých zdrojů pro napsání teoretické části. Následuje praktická část, která se jednoduše nikde opsat nedá. Důvodů, proč se rozhodnout pro napsání bakalářské práce, může být vícero. Je to ztráta chuti něco vypracovat, nedostatek času, ale i jiné problémy.

 

Bakalářská práce od nás, to je záruka kvality a anonymity

Při pomyšlení, že někdo napíše bakalářskou práci za Vás, mnoho z Vás napadne, jestli ji napíše skutečně kvalitně, jestli bude jedinečná a nebude se tak jednat o plagiát. V našem systému si právě Vy vybíráte autora, který bude Vaši práci psát. S ním také budete komunikovat a korigovat případné nedostatky. Jelikož každý autor disponuje referencemi a hodnocením, je pro Vás velmi jednoduché, vybrat si toho nejlepšího.

 

Jak zadat napsání bakalářské práce?

Na začátku stačí, aby jste odeslali nezávazný objednávkový formulář. Ve formuláři buďte konkrétní a snažte se vzpomenout na vše, co je v případě Vaší bakalářky podstatné.. Oslovujete přímo autory, kteří za sebou mají desítky, či dokonce stovky prací. Vědí, jaká je struktura bakalářské práce, a znají i ostatní máležitosti. Pokud se jakýkoliv autor přihlásí k napsání Vaší bakalářské práce, nemusíte se obávat, že by mu dané téma bylo cizí. Všechny podmínky, které s napsáním práce souvisí, najdete na podstránce Podmínky.

 

Základem je anonymita práce

Vaše objednávka je u nás v absolutní tajnosti, neboť ani my neznáme Vaši identitu, a ani Google neindexuje Vaši práci. Jakékoliv úpravy či změny nám můžete v průběhu psaní práce připomínkovat. Úpravy v rozsahu instrukcí jsou samozřejmě zdarma a na práci máte doživotní záruku (prosíme o shlédnutí Obchodních podmínek)

 

Cena bakalářské práce

Suma za napsání bakalářské práce se pohybuje kolem 250,-Kč/strana. Tato cena odráží čas na sepsání práce, složitost tématu, hledání literatury, a také formální úpravu práce.

 

Otevřít objednávkový formulář ZDE