Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

 

Časté otázky

 

Bude  moje objednávka absolutně diskrétní a proč musím platit dopředu?

Ano, bude. Nikdo, včetně nás, nezná Vaši identitu. Objednávku si můžete vyplnit, aniž by bylo uvedeno Vaše jméno nebo Vaše škola. My jsme původně pracovali na bázi zálohy a doplacení, vznikaly nám však mnohé pohledávky pro nedisciplinovanost některých klientů. Z toho důvodu jsme se rozhodli pro tento splátkový systém. U nás neplatíte celou částku dopředu, ale po částech. Pokud má Vaše objednávka větší počet stran, dostáváte od nás části práce, které můžete tak připomínkovat již v průběhu objednávky. Bez tohoto systému bychom nemohli zavést objednávky bez uvedení jména, což je obrovská výhoda pro klienta. Navíc jsme seriózní společnost platící daně a odvody, která je na trhu již více než tři roky, a máme za sebou stovky spokojených anonymních zákazníků. Z toho vyplývá, že, pokud bychom svou práci nedělali pořádně, už bychom na trhu nebyli.

Na internetu najdu některé jiné inzerenty a spoločnosti. Proč právě Vás?

Výhoda spolupráce s námi je v několika rovinách. V první řadě jsme na trhu více než tři roky, to znamená, že jsme klienty již odzkoušená společnost. Kromě této záruky předvídatelnosti umožňujeme našim klientům objednat si u nás práci bez toho, abychom znali jejich identitu. Kromě toho jen u nás máte doživotní záruku za vady díla, záruku úprav zdarma, nebo záruku originality. Navíc na rozdíl od některých jiných inzerentů, my pracujeme zcela legálně, platíme daně, odvody, máme přidělené IČO, DIČ a respektujeme právo ochrany spotřebitele - teda Vás a zároveň Vaše práva jsou obsažena v právně závazném dokumentu - našich Všeobecných obchodních podmínkách. Zároveň je spolupráce s námi díky novému portálu velice pohodlná. 

Je pravda, že jste nedávno prošli velkými změnami? Co máte teda nového?

Ano, je to pravda. Na slovenském trhu se na nás obracelo opravdu velké množství zákazníků, nejčastěji kvůli vypracovaní podkladů k závěrečným pracím. Abychom mohli efektivně uspokojit všechnu poptávku, od září jsme se rozrostli, a začali jsme naše kapacity poskytovat i v České republice. Naší nespornou výhodou je náš systém, díky kterému je zpracování objednávky pro Vás i pro autora ještě jednodušší a zároveň zabezpečuje plnou anonymitu. Zadáním objednávky se dostanete přímo do systému, a pomocí notifikačních emailů budete dostávat informace o každém autorovi, který chce vypracovat Vaše zadání. Dostanete cenovou nabídku a návrh řešení zadání. Jednoho autora si vyberete, a přímo s ním se dohodnete na datu dodání jednotlivých částí práce. Když bude část práce hotová, vždy dostanete oznámení do mailu, a v systému si můžete soubor stáhnout. Pokud budete mít jakékoliv podklady, které chcete autorovi odevzdat, je možné tak učinit přes systém. Nemějte žádné obavy, systém je velice jednoduchý, a bude Vás navádět v každém kroku.

Jak si mohu práci objednat?

Celý postup je velmi jednoduchý. Naleznete ho ZDE.

Jakým způsobem mám zajištěno, že práce bude originální?

Ve Všeobecných obchodních podmínkách jsme se zavázali, že dílo bude originál, a tedy, že to nebude žádný plagiát. Kromě toho máte možnost ověřit si originalitu práce přes registr prací. Pokud Vám tento registr ukáže, že je práce plagiát, samozřejmě Vám veškeré dosud zaplacené peníze vrátíme. Proto si u nás můžete libovolně, jakkoliv chcete, prověřit jednotlivé dodané části nebo celou práci. Zároveň bychom chtěli podotknout, že bychom šli sami proti sobě, pokud by od nás klienti dostávali plagiáty. Jsme společnost, která se na trhu pohybuje již déle, a poskytováním nekvalitních služeb by naše služby nebyly vyhledávány, v důsledku čeho bychom tu dnes nebyli. 

Co když bude mít práce opodstatněné vady?

V takovém případě máte od nás opravu těchto vad zdarma. Jsme společnost, která se řídí starým známým heslem: náš zákazník, náš pán, a proto se snažíme našim klientům vyjít vstříc. Pokud by byly vady neodstranitelné, v takovém případě Vám vrátíme peníze.

Platím si za strany anebo normostrany?

Předplatíte si počet normostan, které autor zpracuje dle Vašich instrukcí. Jedna normostrana má 1800 znaků včetně mezer.

Kdy za práci zaplatím?

Jak si zvolíte. Vyplněním objednávky nám zašlete instrukce k práci a způsob předávání. Pokud si například zvolíte vypracování bakalářské práce s tím, že chcete, abychom Vám ji předali po částech (1. etapa - obsah, 2. etapa - první kapitola, 3. etapa - druhá kapitola, 4. etapa - třetí kapitola a závěr), v takovém případě zaplatíte za příslušnou část, následně autor začne pracovat, a v dohodnuté lhůtě Vám bude doručená. Tak se to opakuje s každou částí, dokud práce nebude kompletní.

Co když mi hoří termín?

V tom případě je možné uhradit celou objednávku najednou, takže autor může podklady dodat rychleji (nemusíme čekat na jednotlivé převody).

Jak za práci zaplatím?

Za práci zaplatíte bankovním převodem nebo vkladem na účet. Při platbě uveďte Váš variabilní symbol - je ním číslo Vaší objednávky. 

Proč si mám nechat udělat podklady k práci právě ve Vaší společnosti?

Protože:

- Vaše objednávka je absolutně anonymní;

- jsme etablovaná firma se spoustou zkušeností a spokojených zákazníků;

- výborné ceny;

- doživotní záruka;

- úpravy zdarma;

- garance vrácení peněz;

- díky našemu systému je spolupráce s námi velice komfortní.

Vypracování práce Vám může nabídnout i jakákoli fyzická osoba, která to však s největší pravděpodobností dělá nelegálně a nemáte jistotu v garanci vrácení peněz, v úpravách zdarma, a že práce bude kvalitní a originál.

Budu moci komunikovat s autorem práce?

Jelikož dbáme o Vaše soukromí, komunikaci s autorem zajišťujeme my přes interní systém. Stačí nám písemně zaslat Vaše postřehy, otázky, nebo poznámky, a autor od Vás dostane zprávu ihned i s notifikací. Následně Vás bude kontaktovat s odpovědí.

Kdy se dozvím finální cenu za podklady?

Vyplňte si nezávaznou objednávku, a autoři Vám dají svoje nabídky - nejen cenu, ale i návrh řešení.