Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE


Diplomová práce

 

Diplomová práce rychle, kvalitně a anonymně

Nemáte na Vaši diplomovou práci čas? Chuť? Prostor? Brání Vám k napsání diplomky okolnosti, které nedokážete ovlivnit? Nevadí, nechejte to na nás. Do dnešního dne jsme pomohli stovkám klientů, pomůžeme i Vám.

 

Proč se rozhodnout pro napsání diplomové práce?

Tak, jako mnozí další, možná i Vy studujete obor, který Vás příliš nebaví, a nejraději byste ze školy odešli, jenže okolnosti Vás nutí zůstat. Zvláště pak pokud jste si vybrali některý z humanitních oborů a Vaší každodenní společností jsou desítky učebnic a skript. Při psaní diplomové práce Vás v případě těchto předmětů nečeká nic zajímavého, ba přímo naopak - tvrdá dřina a hledání různých zdrojů pro napsání teoretické části. Následuje praktická část, která se jednoduše nikde opsat nedá. Důvodů, proč se rozhodnout pro napsání diplomové práce, může být vícero. Je to ztráta chuti něco vypracovat, nedostatek času, ale i jiné problémy.

 

Diplomová práce od nás, to je záruka kvality a anonymity

Při pomyšlení, že někdo napíše diplomovou práci za Vás, mnoho z Vás napadne, jestli ji napíše skutečně kvalitně, jestli bude jedinečná a nebude se tak jednat o plagiát. V našem systému si právě Vy vybíráte autora, který bude Vaši práci psát. S ním také budete komunikovat a korigovat případné nedostatky. Jelikož každý autor disponuje referencemi a hodnocením, je pro Vás velmi jednoduché, vybrat si toho nejlepšího.

 

Jak zadat napsání diplomové práce?

Na začátku stačí, aby jste odeslali nezávazný objednávkový formulář. Ve formuláři buďte konkrétní a snažte se vzpomenout na vše, co je v případě Vaší diplomky podstatné.. Oslovujete přímo autory, kteří za sebou mají desítky, či dokonce stovky prací. Vědí, jaká je struktura bakalářské práce, a znají i ostatní máležitosti. Pokud se jakýkoliv autor přihlásí k napsání Vaší diplomové práce, nemusíte se obávat, že by mu dané téma bylo cizí. Všechny podmínky, které s napsáním práce souvisí, najdete na podstránce Podmínky.

 

Základem je anonymita práce

Vaše objednávka je u nás v absolutní tajnosti, neboť ani my neznáme Vaši identitu, a ani Google neindexuje Vaši práci. Jakékoliv úpravy či změny nám můžete v průběhu psaní práce připomínkovat. Úpravy v rozsahu instrukcí jsou samozřejmě zdarma a na práci máte doživotní záruku (prosíme o shlédnutí Obchodních podmínek)

 

Cena diplomové práce

Suma za napsání diplomové práce se pohybuje kolem 250,-Kč/strana. Tato cena odráží čas na sepsání práce, složitost tématu, hledání literatury, a také formální úpravu práce.

 

Otevřít objednávkový formulář ZDE