Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Příprava obhajoby studijní práce

Obhajoba studijní práce probíhá většinou tak, že si na ni připravíte podklady a následně ústně či písemně prezentujete nejen cíl své práce, ale také základní body, přínosy a výsledky, případně váš osobní užitek a přínos, který plyne z připravené obhajoby. Vaším cílem by pak mělo být dosažení důvěryhodnosti a získání kladného posudku ze strany vedoucího komise a recenzenta.

Bojíte se obhajoby?

Pokud máte z obhajoby své práce tak trochu strach, což může být dáno skutečně rozličnými důvody, tak využijte odbornou pomoc, kterou pro vás zajistíme. Disponujeme větším počtem autorů, kteří pro vás zajistí přípravu obhajoby na jedničku a tak, abyste se jednak vešly do časového limitu, ale také aby se jednalo o obsažnou práci.

A jak nás vlastně oslovit? Nejprve vyplňte objednávkový formulář, do kterého je třeba uvést co nejvíce informací a především pak oblast, o kterou se jedná. Čím více obor vymezíte, tím bude příprava pro externího autora snazší a tím lepší bude výsledek.

Obhajoby různých studentských prací

Vždy zaručíme vaši anonymitu, stejně jako odbornost a kvalitu obhajoby, ať už hovoříme o různých typech studií. Nejčastěji se využívá obhajoba bakalářské práce, případně obhajoba diplomové práce, ale také například práce seminární a rigorózní.

Cena za práci

Naše ceny za přípravu studentské obhajoby nejsou zcela pevně dány, záleží na rozsahu i samotné formulaci textu, nicméně rozhodně se nemusíte obávat přemrštěných částek.

Komunikace s autorem

Ba co víc, s autorem, který pro vás připravuje obhajobu vaší studentské či rigorózní práce, můžete po celou dobu realizace projektu komunikovat a přidávat své názory, komentáře, poznatky, důležité informace či zadávat některé formální úpravy textu. Ale nejen texty, také obrázky by neměly u té nejkvalitnější obhajoby studentské práce chybět.