Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE


Autor #4837


Datum registrace 16.07.2019
Počet ukončených prací 6
Zameranie autora
Ekonomika
Humanistické (pedagogika, psychologie, sociální práce...)
Právo
Marketing a manažment
Ostatní

Něco o mně

 

Dobrý den, 

 

vystudovala jsem dva magisterské obory se zaměřením na management (má specializace jsou lidské zdroje). Jelikož mě studium nadchlo, po dostudování jsem se začala věnovat konzultování bakalářských a diplomových prací, které se postupně rozšířilo také o psaní odborných prací a překlady z anglického jazyka. Vzhledem mému širokému zaměření Vám ráda pomohu s prací i z jiných oblastí, jako je vzdělávání, ekonomie, sociologie, psychologie, pracovní právo atp.  

 

Jelikož preferuji kvalitu před kvantitou, záměrně se hlásím pouze na malé množství zakázek. Díky tomu se Vám mohu 100 % věnovat a zaručit špičkovou kvalitu práce, kterou s Vámi budu průběžně konzultovat k oboustranné spokojenosti. 

 

Vzhledem ke skutečnosti, že pracuji z domova, mohu s Vámi komunikovat obratem. Díky dobré znalosti anglického jazyka (na úrovni C1) v pracích využívám nejnovější odborné zdroje ze zahraničních databází, ale pracuji i s novějšími zdroji z českých knihoven či Vašimi vybranými zdroji. Kladu důraz na dobrou formální úpravu práce po stylistické i gramatické stránce. 

 

 

Výzkumná část práce

 

Pokud Vaše práce zahrnuje kvantitativní výzkum, ráda Vám pro něj vytvořím dotazník. Data zpracovávám pomocí statistických metod a doplňuji je o tabulky a grafy. Nevlastním však speciální programy na složitější analýzu kvantitativních dat. 

 

Při kvalitativním výzkumu pracuji nejčastěji s rozhovory (strukturovanými, polostrukturovanými i nestrukturovanými). Data zpravidla analyzuji pomocí kategorizace a otevřeného kódování. Součástí výzkumu je také uvedení jeho limitů s ohledem na reliabilitu a validitu.

 

 

Závěrem

 

Práci většinou odevzdávám s předstihem, nejpozději však ve smluveném termínu. Všechny práce jsou při odevzdání v perfektním stavu. Všechny práce Vám během zpracování zasílám průběžně ke kontrole, a v ideálním případě také ke konzultaci s vedoucím Vaší práce. V případě Vašeho zájmu Vám ráda pomohu s přípravou na obhajobu práce, a to jak ve formě konzultace otázek, tak i vytvoření samotné prezentace. 

 

Budu se těšit na spolupráci. 

Ukončené práce

Datum Typ práce Hodnocení
15.09.2019 Bakalářské práce neohodnocené
03.09.2019 Další typy prací V pohode a od za praci jsem dostal od oponenta Acko
03.09.2019 MBA práce V pohode a od za praci jsem dostal od oponenta Acko
01.09.2019 Diplomové práce neohodnocené
30.08.2019 Bakalářské práce neohodnocené
22.08.2019 Bakalářské práce Byla jsem velmi spokojená, skvělá spolupráce a hlavně výborná komunikace. Autorka zapracovala všechny poznámky, které jsem potřebovala. Určitě využiji další spolupráci.
23.07.2019 Seminární práce Naprosto super spolupráce! Komunikace byla velmi rychlá a vše jsem stihnul v termínu odeslat. S prací jsem spokojeny. Mohu jen doporučit.