Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE


Postup

Původně jsme pracovali na základě zálohy a doplacení. Vznikaly nám však mnohé pohledávky pro nedisciplinovanost některých klientů, a proto jsme se rozhodli pro splátkový systém. U nás neplatíte celou částku dopředu, ale po částech. Dostáváte od nás části práce, které můžete připomínkovat již v průběhu objednávky. Pokud bychom neměli tento systém, nemohli bychom zavést objednávky bez uvedení jména, což je obrovská výhoda pro klienta. Navíc jsme seriózní společnost platící daně a odvody, která je na trhu již více než tři roky a máme za sebou stovky spokojených anonymních zákazníků. Pokud bychom svou práci nedělali pořádně, asi bychom na trhu už nebyli.

U nás budete komunikovat přímo s autorem pomocí konverzačního okna v objednávce. Níže je uvedený postup u objednávky. Náš systém je jednoduchý, vše se děje v systému a na email Vám budeme posílat notifikační emaily. Tyto emaily Vás budou postupně Vás jednotlivými kroky:

 1. Vyplníte si nezávazný objednávkový formulář a my Vám jeho úspěšné zadání potvrdíme emailem. Na Vaši poptávku se budou hlásit naši autoři a dávat Vám cenové nabídky.
   
 2. Podle instrukcí z emailu se přihlásíte, vyberete si autora s nabídkou, která se Vám líbí nejvíc. Obdržíte podklady k úhradě
   
 3. Po zaplacení 1. části práce ve výšce 15% celkové sumy se pro nás stává objednávka závaznou v rozsahu zaplacené části.
  - autor začíná pracovat;
  - můžete s ním komunikovat a připomínkovat podklady;
  - můžete mu posílat přílohy (např. směrnici).

   
 4. Stejně je to s každou další částí - po úhradě příslušné části tuto část autor zpracuje (spolu jsou to 4 platby).
   
 5. Reklamace přijímáme kdykoliv.

Poznámka: Pokud se v kterémkoliv momentu rozhodnete, že už si nechcete dát vypracovat například poslední část, zaplatit nemusíte. Objednávka se pro Vás stává závaznou vždy okamžikem zaplacení. Sami si určujete podmínky a rozsah naší spolupráce kdykoliv!

 

Napište autorovi jak si přejete naplnit objednané normostrany.

Nemáte ještě autora?  Zadejte si nezávaznou objednávku.